Loading....

Імунологічна лабораторія

Глущенко

 Завідувач імунологічної лабораторії

                 Глущенко Галина Олександрівна

Імунологічна лабораторія є структурним підрозділом комунального некомерційного підприємства «Станція переливання крові м. Краматорська».

Імунологічна лабораторія – це самостійний структурний підрозділ, який оснащено сучасним лабораторним обладнанням. Працівники лабораторії мають високий рівень підготовки, безперервно підвищують свої знання.

Починаючи з 2017 року імунологічні дослідження виконуються з використанням сучасної гелевої технології на ID-картах DiaMed (Швейцарія).

Гелева технологія дозволяє проводити широкий спектр імуногематологічних тестів – визначення групи крові, Rh-фактору, фенотипу еритроцитів (включаючи слабкі варіанти антигенів), антиглобуліновий тест, скринінг та  ідентифікацію антитіл, тести на сумісність крові донорів і реципієнтів.

З метою забезпечення імунологічної безпеки та якості донорської крові в  лабораторії проводиться типування  крові донорів за антигенами системи Резус та Келл.

Фахівцями імунологічної лабораторії надається методична і практична допомога, щодо обстеження вагітних, породіль, новонароджених, визначення групи крові у складнодіагностуємих випадках, проводяться підбори компонентів крові донорів.

          Глущенко            

Back To Top