Loading....

Категорія: Новини станції

В КРАПЛІ КРОВІ – КРАПЛЯ КОХАННЯ

День, який вже давно асоціюється з любов’ю, з теплом людських сердець. Пропонуємо Вам у цей день подарувати частинку своєї любові. Здайте кров для тих, кому вона дуже потрібна та врятуйте життя. Continue reading “В КРАПЛІ КРОВІ – КРАПЛЯ КОХАННЯ”

Подяка до Дня Донора

Ми щиро вдячні Донорам, що прийшли 14 червня (Всесвітній день донора), віддати свою краплину крові для рятування хворих та постраждалих від нещасних випадків за неоціненний внесок у благородну справу – порятунок людського життя, за гуманність, милосердя і небайдуже ставлення до чужої біди. Continue reading “Подяка до Дня Донора”

Подяка нашим активним донорам!

КНП «Станція переливання крові м. Краматорська» постійно заготовляє тромбоцити за  проханням лікарень закладів охорони здоров’я.

Процедура  тромбоцитоферезу цілком безпечна для донора, так як є автоматизованою. Повне відновлення клітинного складу крові відбувається за 14 днів. Тривалість процедури 40-120 хв.

Для Краматорського онкологічного диспансеру та центральної районної лікарні  м. Лиман потрібні тромбоцити.

Сьогодні, черговий раз, прийшли поділитися своєю кров’ю наші активні донори Рудий Андрій Миколайович та  Бороденко Сергій Сергійович.

Вони завжди там, де потрібна допомога.

Наші донори найкращі, це – факт! І ми зробимо все, аби вони поверталися до нас знову і знову.

Щиро вдячні Вам за те, що ви є та рятуєте людські життя!

Вітаємо всіх з Днем Закоханих!

Шановні донори, вітаємо всіх Вас з Днем Закоханих та висловлюємо щирі слова подяки!

Сьогодні пройшла акція «В КРАПЛІ КРОВІ – КРАПЛЯ КОХАННЯ»,  яка присвячена Дню закоханих.

Вдячні Батальйону патрульної поліції м. Краматорська та м. Слов’янська, Державній службі надзвичайних ситуацій, студентам Донецького  національного медичного університету та Донбаської державної машинобудівної академії, військовослужбовцям ЗСУ, прикордонній службі України у м. Краматорську, працівникам Новокраматорського машинобудівного заводу, Ощадбанку, КВПУ №14, Горгазу,  шахтарям шахти «Добропільська», що долучились до донорського руху.

«Донбас-онлайн», «Восточний проект», Телеканал «Донеччина» – наша подяка за освітлення акції «В КРАПЛІ КРОВІ – КРАПЛЯ КОХАННЯ» в пресі та на телебаченні.

Ми вдячні Краматорській міській організації Товариства Червоного Хреста України за багаторічну співпрацю та спонсорську допомогу у проведенні акції.

Ви справжні дарувальники життя!

Дякуємо, що Ви даруєте людям надію на порятунок, бо життя людини – найвище благо на землі, а порятунок його – найвища честь для тих, хто долучається до цього.

Будьте завжди здорові та горді з того, що подарували життя багатьом людям!

Цінуємо Вашу співучасть, небайдужість та внесок у розвиток служби крові нашого міста.

Дякуємо всім за добро! Сподіваємося на подальшу співпрацю!

Тестування COVID-19

Інформація донорам щодо тестування донорської крові на COVID-19.

З метою виготовлення безпечних і якісних компонентів донорської крові і забезпечення ними реципієнтів, заготівлі специфічної (гіперімунної) плазми крові, що містить антитіла до SARS-CoV-2, для контрактного виробництва імуноглобуліну та використання у лікуванні гострої  респіраторної  хвороби  COVID -19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, з січня 2021 року   кожний зразок донорської  крові обстежується додатково на антитіла(Ig G) до вірусу SARS CoV-2, який спричиняє гостру респіраторну хворобу COVID-19.

Таким чином, кожний донор отримає додаткову інформацію про свій імунний статус, щодо  COVID-19.

За бажанням донора надається паперова довідка про результати досліджень.

Що варто знати про хемілюмінесцентний аналіз (ІХЛА)  на COVID-19

Переваги ІХЛА методу досліджень:

Все більше лабораторій вибирають хемілюмінесцентний аналіз (ІХЛА) на противагу методам ІФА

  • Висока точність і чуттєвість (більш як 90%)
  • Швидкість виконання аналізу (30 хв)
  • Використання не ферментативних компонентів реагентів, що гарантує стабільність реагентів.

Аналіз являє собою автоматизований двоетапний імуноаналіз для якісного визначення антитіл класу (IgG) до SARS-CoV-2 в сироватці та плазмі крові людини з використанням технології хемілюмінесцентного імуноаналізу на мікрочастинках (CMIA).

Результат інтерпретується відповідно до порогового значення індексу (S/C). Якщо ви побачили у себе показник індексу 1,4 і більше, то це свідчить про позитивний результат, та ви ймовірно перенесли захворювання на COVID-19 і маєте відповідні антитіла (lgG), а якщо нижче за 1,4 – це свідчить про негативне якісне визначення антитіл (IgG) до SARS-CoV-2.

Back To Top